Jestem Marysia, mam już 4 latka i stwierdzono u mnie autyzm, dlatego niewiele mówię, a właściwie prawie wcale...

Jestem Marysia, mam już 4 latka i stwierdzono u mnie autyzm, dlatego niewiele mówię, a właściwie prawie wcale. Mówiąc krótko: zaburzenie to sprawia że, mój dziecięcy umysł zamienia mi rzeczy łatwe w trudne i na odwrót. Nie lubię mieć nic założonego na głowie, boję się lalek, głosu lektorów czytających bajki i zmian w moim otoczeniu ─ denerwuję się wtedy, bo nie czuję się bezpiecznie. Dlatego pracuję z rożnymi specjalistami i robię przy tym duże postępy. Jak widzisz, różnię się trochę od innych dzieci, chociaż na pierwszy rzut oka wyglądam tak samo. Dopóki jestem mała i się rozwijam, chcę nadal pracować z moimi specjalistami, abym mogła za kilka lat dorównać rówieśnikom. Najbardziej jednak chciałabym nauczyć się mówić, by móc porozmawiać z moimi rodzicami i rodzeństwem. Dlatego jeśli chcesz mi pomóc, to proszę wesprzyj mnie, przekazując 1% podatku, abym mogła dalej się rozwijać.Dziękuję ─ Marysia  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bambynek, 8717 pomagacie mi w walce o sprawność i wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1040

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!