Mam na imię Małgorzata, mam 5 lat. W 1 roku życia zdiagnozowano u mnie rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Od tego czasu moje mięśnie słabną. Poruszam się na wózku inwalidzkim - nie potrafie stać i chodzić.

Każdego dnia dużo ćwiczę, aby utrzymać moje mięśnie w dobrym stanie. Ale poza tym jestem zwykłą 5-letnią dziewczynką. Uwielbiam rysować, śpiewać i oglądać bajki. Mam ulubioną zabawkę - misia, który jest ze mną od urodzenia. Chcę bawić się z innymi dziećmi i chodzić do przedszkola. Bez rehabilitacji nie będzie to możliwe. Chciałabym iść do dobrego ośrodka rehabilitacyjnego i kupić nowy aktywny wózek, abym mogła być silniejsza i bardziej samodzielna.

Bardzo proszę o wsparcie!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DATSKEVICH, 13649 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy za pomoc! Małgorzata z Rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 630

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!