Witam. Mam na imię Marek i mieszkam w Gdańsku. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Schorzenie to powoduje postępujące osłabienie mięśni, ale dzięki systematycznej rehabilitacji choroba postępuje powoli, co umożliwiło mi naukę i zdobycie zawodu technika informatyka.

Interesuję się fotografią i kinem, lubię „muzykę alternatywną”, a także spacery nad ukochanym morzem. Poruszam się wyłącznie na wózku elektrycznym. Co prawda nie jestem samodzielny, ale pomimo to staram się być aktywny na miarę swoich możliwości. Stała i specjalistyczna rehabilitacja jest niezbędna, dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie. Zebrane pieniądze przeznaczę na rehabilitację, naprawy wózka oraz kupno sprzętu rehabilitacyjnego.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOBIEROWSKI, 897 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie moją rehabilitację.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 366

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!