Nazywam się Marek Fornal, mam 40 lat. W 2019 r. zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę - Zespół POEMS z ciężką polineuropatią. Jestem po krwiotwórczym przeszczepie szpiku. Stan zdrowia z dnia na dzień poprawia się, ale niestety została ze mną polineuropatia, a wraz z nią niedowład nóg, palców u rąk i ból.

Podjąłem trudną i ciężką walkę - intensywną rehabilitację. Z dnia na dzień robię coraz większe postępy, próbuję stawiać pierwsze kroki. Jednakże przede mną jeszcze długa droga...Wymagam dalszego leczenia i kosztownej rehabilitacji, która przekracza moje możliwości finansowe. Proszę Państwa o wsparcie. Wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się spełnić moje marzenie...Przejść przez życie na własnych nogach...

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Fornal, 12110 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3005

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!