Przejdź do głównej zawartości

Marcin Wypchło

Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.

Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Wypchło, 6698
KRS
0000270809

O mnie


Witam, nazywam się Marcin Wypchło. Mam 38 lat. Urodziłem się jako zdrowe dziecko, jednak kiedy miałem 4 lata całe moje życie się zmieniło. W wyniku powikłań po leczeniu zapalenia oskrzeli doszło do porażenia nerwów. Obecnie, dzięki latom ciężkiej pracy, chodzę o kuli, ale na dłuższe trasy muszę używać wózka inwalidzkiego.


Na co dzień wymagam specjalistycznej rehabilitacji, aby nie dopuścić do deformacji kości, a w konsekwencji operacji. Dzięki samozaparciu i narzuconej dyscyplinie, staram się jak najwięcej być samodzielnym. Dzięki Państwa pomocy będę robił dalsze postępy i korzystał z tego co wypracowałem razem z rehabilitantami.


PROSZĘ O POMOC W FORMIE 1,5% PODATKU


Przekazując 1,5% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem WYPCHŁO, 6698 pomagają mi Państwo w dalszej owocnej rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu.


Z góry serdecznie dziękuję.

Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Materiały do apelowania