Doskonale wiem, jak wygląda życie zdrowego człowieka i jak to jest, gdy zdrowie się straci. Nagłe zapalenie trzustki, operacja i cukrzyca, która zmieniła całe moje życie. Pompa insulinowa miała mnie uwolnić od strachu, ale muszę mieć do niej wymienne wkłucia i pojemniki do insuliny, na które mnie nie stać. Pompa bez wkłuć jest mi kompletnie niepotrzebna, ale bez niej nie mogę normalnie żyć.

Cukrzyca jest chorobą bezwzględną. Jeśli nie otrzymam insuliny na czas, mogę wpaść w śpiączkę lub przypłacić to życiem. Nie chcę znowu żyć w strachu! Normalne życie jest tylko przeszłością. Moim przyjacielem stał się glukometr - muszę badać cukier kilkadziesiąt razy na dobę. Nie chcę tak dalej żyć!

Proszę, pomóż mi

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WALISZEWSKI, 11182 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 377

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!