Mam na imię Marcin. W 2014 roku miałem wypadek, w wyniku którego doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego. Wciąż walczę i liczę na powrót do pełnej sprawności, nadal jednak poruszam się na wózku.

Jak dotąd usamodzielniłem się w bardzo dużym stopniu. Podjąłem również pracę zawodową w firmie, do której dojeżdżałem specjalnie przystosowanym samochodem. W zeszłym miesiącu, podczas jazdy do pracy, mój wysłużony pojazd uległ samozapłonowi. Kolejny raz udało się, dzięki pomocy najbliższych, uzyskać środki na zakup nowego auta. Bardzo się cieszę z tego powodu, ale niestety koszt homologowanego osprzętu umożliwiającego mi prowadzenie auta stanowi aż 1/3 wartości auta i przekracza moje możliwości finansowe. Kolejny więc raz Kochani zwracam się z prośbą o pomoc i w tym miejscu dziękuję Wam za pamięć o mnie. Bardzo to doceniam. Za wszelkie wsparcie będę bardzo wdzięczny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZYSZKO, 3628 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1089

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!