Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marcin Simon

Marcin przyszedł na świat w listopadzie 1990 roku. Od urodzenia jest autystyczny, upośledzony umysłowo, a w 1999 roku zdiagnozowano u niego chorobę Leśniowskiego-Crohna...

Marcin przyszedł na świat w listopadzie 1990 roku. Od urodzenia jest autystyczny, upośledzony umysłowo, a w 1999 roku zdiagnozowano u niego chorobę Leśniowskiego-Crohna. Z autyzmem jakoś sobie radzimy (Marcin dość późno, jednak nauczył się mówić, czytać, liczyć i pisać). Na Crohna mamy niewielki wpływ możemy jedynie łagodzić jego skutki, naprawiać to, co zniszczyły choroba i przyjmowane leki. Ciężki przebieg (krwotoki z jelit, biegunki, wymioty, bóle brzucha itp.) prowadzi często do wyniszczenia organizmu. Ciągle walczymy o każde 100g wagi, która podczas zaostrzenia spada w zastraszającym tempie (obecnie jest 57kg przy 178 cm wzrostu, ale bywa i 47 kg). Nie do końca pomogły 3 operacje, które Marcin przeszedł w 2012 roku. Objawy choroby wciąż są, choć nieco mniejsze. Ciągle nie ma upragnionej remisji. Częste hospitalizacje i ogrom cierpień nie pozbawiły Marcina woli życia i optymizmu. Nadal wierzy jednak, że kiedyś będzie lepiej. Jest pogodnym, dużym dzieckiem, ma wiele zainteresowań jest fanem „Rancza” oraz Kasi i Cezarego Żaków, lubi słuchać disco polo, popu oraz muzyki klasycznej. Po więcej informacji  zapraszam na blog Marcina: www.marcinsim.wordpress.com Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Simon, 1682 wspieracie nas Państwo w codziennych zmaganiach. W dzisiejszych, trudnych czasach jestem wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Mama Marcina. 

POMÓŻ MARCINOWI W WALCE Z CHOROBĄ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Simon, 1682 wspieracie nas Państwo w codziennych zmaganiach. W dzisiejszych, trudnych czasach jestem wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Mama Marcina. 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 196
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a