Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marcin Noworzyń

Nazywam się Marcin Noworzyń i mimo, że od 2014 r. poruszam się na wózku inwalidzkim, uważam się za człowieka górskich wypraw, tańca i podróży...

Nazywam się Marcin Noworzyń i mimo, że od 2014 r. poruszam się na wózku inwalidzkim, uważam się za człowieka górskich wypraw, tańca i podróży. Moja pasja motocyklowa osiągnęła szczyt w 2013 r. na kilkudniowej trasie przez Bośnię i Hercegowinę, aby rok później wykoleić moje życie. Doznałem złamania kręgosłupa w odcinku Th9-10, przez co straciłem czucie i możliwość poruszania mięśniami poniżej pępka. Jako, że rdzeń nie został przerwany, wierzę, że przy odpowiedniej rehabilitacji mam szansę zobaczyć świat z czubka góry i zatańczyć na swoim weselu. Walczę o to i o codzienną samodzielność każdego dnia w ramach możliwości finansowych swoich oraz rodziny i z Państwa pomocą.Za zebrane w poprzednich latach środki, dzięki Państwa hojności, udało mi się zrealizować marzenia. W 2016 r. przejechałem 200km wschodnią granicą Polski przy użyciu dostawki handbike zmieniającej mój wózek inwalidzki w rower napędzany rękoma. Rok później pomogliście mi Państwo zebrać środki na kurs narciarski z monoski. Trudno mi wyrazić emocje, które towarzyszyły mi podczas powrotu zimą w wysokie góry. Każda wpłacona kwota pomaga mi codziennie finansować zakup specjalistycznych środków higienicznych i leków oraz konieczną ciągłą rehabilitację. Przyjaciele, którzy towarzyszą mi w mojej drodze wiedzą, że angażuję się całym sercem w przezwyciężanie barier, by udowodnić nie tylko sobie, że życie zawsze ofiaruje nam wiele. Wraz z ich i Państwa pomocą chciałbym w przyszłości wracać zimą w góry, a latem kontynuować raczkujący w naszym kraju sport - parapowożenie. Konie dają zupełnie nową lekcję życia, a uczestnictwo w zawodach w powożeniu zaprzęgami konnymi wyznacza mi nowe, ambitne cele. Pomóżcie mi biec przez życie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Noworzyń, 3367

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Noworzyń, 3367 pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1903
Ulotkę wygenerowano: 25
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>