Nazywam się Marcin Noworzyń i mimo, że od 2014 r. poruszam się na wózku inwalidzkim, uważam się za człowieka górskich wypraw, tańca i podróży...

Nazywam się Marcin Noworzyń i mimo, że od 2014 r. poruszam się na wózku inwalidzkim, uważam się za człowieka górskich wypraw, tańca i podróży. Moja pasja motocyklowa osiągnęła szczyt w 2013 r. na kilkudniowej trasie przez Bośnię i Hercegowinę, aby rok później wykoleić moje życie. Doznałem złamania kręgosłupa w odcinku Th9-10, przez co straciłem czucie i możliwość poruszania mięśniami poniżej pępka. Jako, że rdzeń nie został przerwany, wierzę, że przy odpowiedniej rehabilitacji mam szansę zobaczyć świat z czubka góry i zatańczyć na swoim weselu. Walczę o to i o codzienną samodzielność każdego dnia w ramach możliwości finansowych swoich oraz rodziny i z Państwa pomocą.Za zebrane w poprzednich latach środki, dzięki Państwa hojności, udało mi się zrealizować marzenia. W 2016 r. przejechałem 200km wschodnią granicą Polski przy użyciu dostawki handbike zmieniającej mój wózek inwalidzki w rower napędzany rękoma. Rok później pomogliście mi Państwo zebrać środki na kurs narciarski z monoski. Trudno mi wyrazić emocje, które towarzyszyły mi podczas powrotu zimą w wysokie góry. Każda wpłacona kwota pomaga mi codziennie finansować zakup specjalistycznych środków higienicznych i leków oraz konieczną ciągłą rehabilitację. Przyjaciele, którzy towarzyszą mi w mojej drodze wiedzą, że angażuję się całym sercem w przezwyciężanie barier, by udowodnić nie tylko sobie, że życie zawsze ofiaruje nam wiele. Wraz z ich i Państwa pomocą chciałbym w przyszłości wracać zimą w góry, a latem kontynuować raczkujący w naszym kraju sport - parapowożenie. Konie dają zupełnie nową lekcję życia, a uczestnictwo w zawodach w powożeniu zaprzęgami konnymi wyznacza mi nowe, ambitne cele. Pomóżcie mi biec przez życie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Noworzyń, 3367

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Noworzyń, 3367 pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2033

Ulotkę wygenerowano: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!