Witam, mam na imię Marcin. Mam 16 lat. W sierpniu 2020r uległem wypadkowi, doznając urazu kręgosłupa szyjnego, który spowodował paraliż ciała.

Jak to każdy nastolatek miałem swoje wielkie marzenia. Zacząłem je realizować w szkole średniej: informatyk-programista. Niestety obecny stan mojego zdrowia (porażenie czterokończynowe) uniemożliwia mi codzienne funkcjonowanie i naukę, nie wspomnę o realizacji marzeń. Jednak się nie poddaję. Zawsze walczę do końca. Dzięki rehabilitacji, dostosowaniu pomieszczeń do potrzeb osoby na wózku i odpowiedniemu sprzętowi komputerowemu, mógłbym powoli wracać do sprawności i szkoły. Niestety, bez odpowiednich środków finansowych, nie jest to możliwe. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie mojej rehabilitacji.

POMÓŻ MI W WALCE O MARZENIA I SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem MRÓZ, 13804 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach. "Tyle człowiek wart, ile drugiemu pomoże."


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 9989

Ilość pobrań: 37

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!