Witam! Mam na imię Marcin, jestem po operacji usunięcia naczynniaka rdzenia kręgowego. Choruję od 11 roku życia, od 25 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Cierpię na Porażenie Spastyczne Kończyn Dolnych...

Witam! Mam na imię Marcin, jestem po operacji usunięcia naczynniaka rdzenia kręgowego. Choruję od 11 roku życia, od 25 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Cierpię na Porażenie Spastyczne Kończyn Dolnych. Mieszkam w małej miejscowości, położonej ok. 50 km od miasta. Cały czas istnieje dla mnie szansa na powrót do zdrowia, ale niestety rehabilitacja, którą finansuje NFZ, PFRON czy PCPR to maksymalnie 6 tygodni. Aby uzyskać poprawę mojego stanu zdrowia i chociaż zacząć chodzić o kulach, potrzebuję co najmniej pół roku nieprzerwanej rehabilitacji. Taki wyjazd jest kosztowny i niestety mnie na niego nie stać. Udało mi się ukończyć szkołę średnią i zdobyć wykształcenie policealne - technik administracji.Poruszam się na wózku, który ma 12 lat i coraz częściej się psuje. Nowy kosztuje 19 tys. zł. Dlatego proszę o wsparcie i przekazanie 1% podatku przy rozliczaniu się z urzędem skarbowym. Z góry dziękuję i pozdrawiam :).Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Lodziński, 3477 pomagają mi Państwo w mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Lodziński, 3477 pomagają mi Państwo w mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 478

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!