Cześć, mam na imię Marcin. Kiedy się urodziłem, okazało się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Miałem nie dać rady, ale wyszło inaczej.

Walczę o każdy dzień od momentu przyjścia na świat. Pomaga mi mama. Robi wszystko sama, ale często nie daje rady. Wiem, że chociaż cały czas się uśmiecha, jest jej bardzo ciężko. Dlatego właśnie proszę o Twoje wsparcie. Trudno być całkowicie zależnym od innych. Jestem karmiony specjalną strzykawką, prosto do brzucha, nie chodzę, nie mówię i korzystam z pampersów. Mimo to chcę godnie żyć, a bez Ciebie będzie mi ciężko.

POMÓŻ NAM W WALCE O MOJE ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRÓL,11138 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w zakupie leków, pampersów i materiałów opatrunkowych. Jestem niezwykle wdzięczny za każdą złotówkę pomocy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2944

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!