Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marcin Karwiński

Nazywam się Marcin Karwiński. Tuż po zdaniu matury i przyjęciu na studia wybrałem się z kolegami w polskie Tatry. Ich piękno mogli jednak poznać tylko oni, dla mnie został widok zza szpitalnego okna. Wtedy właśnie z ust tamtejszych lekarzy usłyszałem "dobrą nowinę": "to tylko diabetes mellitus typ I, cukrzyca insulinozależna"...

Nazywam się Marcin Karwiński. Tuż po zdaniu matury i przyjęciu na studia wybrałem się z kolegami w polskie Tatry. Ich piękno mogli jednak poznać tylko oni, dla mnie został widok zza szpitalnego okna. Wtedy właśnie z ust tamtejszych lekarzy usłyszałem "dobrą nowinę": "to tylko diabetes mellitus typ I, cukrzyca insulinozależna"...Tylko że "to tylko" jest chorobą ciężką i podstępną, stale pochłaniającą fundusze z konta, a także zdrowie z całej reszty ciała, gdy choć na moment spuści się z niej oko. Trzeba ciągle pilnować poziom cukru, trzymać się diety, dbać bardziej o swe ciało. Sam zakup pompy insulinowej to nie koniec wydatków. Konieczne akcesoria do pompy, tony fiolek z insuliną, kartony pudełek pasków, to tylko szczyt wydatkowej góry lodowej... Mimo tego nadal walczę z tą chorobą nocą i dniem, poznaję nowych "szpitalnych" kolegów, odwiedzam specjalistów i wciąż nie oddaję cukrzycy swego życia.  Niestety koszty sprzętu, leczenia i rehabilitacji przewyższają moje skromne możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Was, ludzi dobrej woli, o wsparcie poprzez przekazanie 1% podatku lub darowizny na rzecz Fundacji AVALON z dopiskiem KARWIŃSKI, 2162. Dzięki Waszemu wsparciu uda mi się przeżyć kolejny ciekawy rok na trzeciej planecie od Słońca.

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Niestety koszty sprzętu, leczenia i rehabilitacji przewyższają moje skromne możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Was, ludzi dobrej woli, o wsparcie poprzez przekazanie 1% podatku lub darowizny na rzecz Fundacji AVALON z dopiskiem KARWIŃSKI, 2162. Dzięki Waszemu wsparciu uda mi się przeżyć kolejny ciekawy rok na trzeciej planecie od Słońca.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 283
Ulotkę wygenerowano: 11
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a