Cześć, mam na imię Marcin. Już w dzieciństwie zdiagnozowano u mnie epilepsję lekooporną oraz upośledzenie umysłowe. Od tamtej pory jestem pod stałą kontrolą szeregu specjalistów. Muszę też przyjmować wiele leków, aby zminimalizować częstość ataków epileptycznych i móc funkcjonować na co dzień.

Częste wizyty w specjalistycznych poradniach, lekarstwa, które muszę stale zażywać i pomoc osób trzecich w życiu codziennym generuje ogromne koszty, ale dzięki temu mogę zachowywać się chociaż częściowo swobodnie. Moim marzeniem jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny, niestety są to zbyt duże koszty dla domowego budżetu.

PRZEKAŻ 1% PODATKU I POMÓŻ MI W CODZIENNYM ŻYCIU!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem KAŁUŻA, 12001 pomożesz mi w realizacji kolejnych badań, wizyt lekarskich oraz zakupie niezbędnych lekarstw, a także w spełnieniu mojego marzenia o rehabilitacji.

Dziękuję za pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 230

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!