Dzień dobry, nazywam się Marcin Gradowski, mam 31 lat. Kończę doktorat w Instytucie Biologii SGGW w katedrze Biochemii i Mikrobiologii. Moją pasją jest bioinformatyka. (https://www.researchgate.net/profile/Marcin_Gradowski2). Moje małe sukcesy: https://www.sggw.pl/naukowcy-z-sggw-publikuja-w-cell, https://infowire.pl/generic/release/461127/legionellapneumophila-pod-okiem-naukowcow-z-sggw, https://www.fnp.org.pl/laureaci-start-2020/

Jestem chory na dysplazję (oczno-zębowo-palcowa) niestety do dziś nie ustalono przyczyny choroby. Od kilku lat staramy się wraz z lekarzami zidentyfikować co mi dolega. Dzięki zbiórce zrobiłem badanie genetyczne w celu dalszych badań, ale niestety nic mi nie wykryto. Zbieram na dalszą rehabilitację, sprzęt do rehabilitacji i na dalsze badania.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRADOWSKI,6584 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Z góry dziękuje za okazaną mi pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 938

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!