Nazywam się Marcin Gołębiewski i mieszkam w Warszawie. W 1999 r. uległem wypadkowi, w wyniku którego porażenie czterokończynowe. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim.

Mimo wielu trudności, jakie napotykam w życiu, nie załamuję się i wytrwale dążę do celu. Zawsze byłem osobą bardzo radosną i aktywną, pełną pasji. Trenuję rugby na wózku, szybko zorientowałem się, że ta forma rehabilitacji ruchowej bardzo poprawia mój stan fizyczny i psychiczny. Mam kontakt z ludźmi o podobnej przypadłości, a sport ten stał się moją życiową pasją, która nadaje osobie w moim stanie sens życia.

POMÓŻ MI OSIĄGNĄĆ PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GOŁĘBIEWSKI, 1732 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 622

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!