Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marcin Gołębiewski

Nazywam się Marcin Gołębiewski, mam 32 lata i mieszkam w Warszawie. W 1999 roku uległem wypadkowi, w wyniku którego mam tetraplegię, czyli złamanie czterokończynowe kręgosłupa. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim...

 Nazywam się Marcin Gołębiewski, mam 32 lata i mieszkam w Warszawie. W 1999 roku uległem wypadkowi, w wyniku którego mam tetraplegię, czyli złamanie czterokończynowe kręgosłupa. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim. Mimo wielu trudności oraz przeciwności losu, jakie napotykam w życiu, nie załamuję się i wytrwale dążę do celu. Zawsze byłem osobą bardzo radosną i aktywną, pełną pasji. Od dziecka miałem mnóstwo zainteresowań, jednak zawsze najwięcej radości dawał mi sport. Trenowałem tak bardzo popularną w naszym kraju piłkę nożną, koszykówkę, ale i taniec oraz sztuki walki. Niestety wypadek w brutalny sposób przerwał w jakimś stopniu sens mojego życia.Jako osoba twarda, bo za takową się uważam i uchodzę wśród znajomych, postanowiłem nie rezygnować z marzeń. Od ponad roku trenuję rugby na wózku, szybko zorientowałem się, że ta forma rehabilitacji ruchowej bardzo poprawia mój stan fizyczny i psychiczny. Mam kontakt z ludźmi o podobnej przypadłości, a sport ten stał się moją życiową pasją, która nadaje osobie w moim stanie sens życia.Jedyna przeszkoda do pełni szczęścia to brak profesjonalnego wózka rugowego, na którym mógłbym trenować, obecnie ćwiczę na sprzęcie pożyczonym od kolegów nieobecnych na treningach. Cena wózka, na którym mógłbym trenować, zaczyna się od 13.000PLN, niestety nie jestem w stanie sam pokryć kosztów takiego wózka. Jest to dla mnie astronomiczna kwota.  

POMÓŻ MI OSIĄGNĄĆ PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA

W związku z powyższym jestem zmuszony prosić Państwa o pomoc. Każdy 1% podatku lub darowizna przekazane Fundacji Avalon z dopiskiem Gołębiewski, 1732 przybliżą mnie do pełni szczęścia, za co z góry dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 89
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a