Marcelina urodziła się 26 kwietnia 2018 roku z obustronnym głębokim niedosłuchem zmysłowo-nerwowym. Od 6-ego miesiąca życia nosiła aparaty słuchowe. Mimo tego nie było reakcji na żaden dźwięk. Po długim oczekiwaniu, w październiku 2019 roku przeszła operację wszczepienia implantu ślimakowego.

Marcelina potrzebuje stałej, intensywnej rehabilitacji wielu specjalistów, między innymi neurologopedy i surdopedagoga, która daje nadzieję na prawidłowy rozwój słuchu i mowy. Przebyta operacja i nieustanna praca są szansą na to, że Marcelina zacznie mówić i poznawać świat pełen dźwięków. Naszym celem jest także jak najszybsze wszczepienie implantu ślimakowego na drugie ucho.

POMÓŻ MARCELINIE USŁYSZEĆ ŚWIAT!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NOWAK,10614 wspierasz Marcelinę w codziennym funkcjonowaniu oraz dalszym leczeniu i rehabilitacji. Za każdą okazaną pomoc Marcelinie bardzo dziękujemy!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1527

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!