Marcelinka urodziła się z niedotleniem okołoporodowym, cierpi na całościowe zaburzenia rozwoju, autyzm wczesnodziecięcy, zmaga z obniżonym napięciem mięśniowym, zaburzeniami sensorycznymi oraz nadpobudliwością psychoruchową. Jest ona jednak pogodną, uśmiechniętą dziewczynką z główką pełną marzeń.

Córka nadal nie mówi, ma problem z koncentracją, nauką, prawidłową postawą. Potrzebuje specjalnej diety, stałej rehabilitacji, kilku rodzajów terapii oraz wymaga specjalnego nauczania. Niestety terapie, turnusy rehabilitacyjne, wizyty lekarskie są kosztowne i przekraczają nasze możliwości finansowe.

PROSIMY WESPRZYJ ROZWÓJ MARCELINKI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JABŁOŃSKA,13919 pomagają Państwo Marcelince w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 104

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!