Mam na imię Marceli i mam 19 lat. Od 4 roku życia choruję na padaczkę lekooporną, niedowład połowiczy prawostronny oraz upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym.

Stwierdzono u mnie również zmiany niedotlenieniowo – niedokrwienne w istocie białej mózgu oraz wielohormonalną niedoczynność przysadki. Roczne koszty leczenia i rehabilitacji (20 000 zł) zdecydowanie przerastają możliwości finansowe mojej rodziny. Zaprzestanie przyjmowania leków wiąże się z ryzykiem ciężkiego stanu, a dalej zagrożeniem życia. Zwracam się do ludzi o Wielkich sercach z prośbą o wsparcie finansowe mojego leczenia.

PROSZĘ, POMÓŻCIE MI DALEJ ŻYĆ.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Zięba, 7709 wspieracie Państwo moje leczenie oraz codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2192

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!