Nazywam się Malgorzata Wolska. Od kilku lat choruje na SM stwardnienie rozsiane. Poruszam się o kulach, ale mój stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. W codziennym funkcjonowaniu potrzebuję pomocy osób trzecich . Z powodu SM rzadko wychodzę z domu.

Abym mogła w miarę samodzielnie funkcjonować potrzebna jest ciągła rehabilitacja i leki, które są drogie. Dlatego zwracam się do Was z prośbą, POMÓŻCIE UTRZYMAĆ MI SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ. Pomóżcie mi wyjść na spacer o własnych nogach i bez bólu! Środki otrzymane od Was przeznaczę na rehabilitację, zakup leków oraz sprzętu, który ułatwi mi codziennie funkcjonowaniem.

Pomóż mi w walce z chorobą

Proszę o przekazanie 1 % podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Wolska, 2916. Dziękuję za wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.

Małgorzata.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 551

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!