Mam na imię Małgosia. Od 11 lat cierpię na przewlekłą niewydolność nerek. Jestem pacjentką z dużym ryzykiem po dwóch przeszczepach nerki.

Półtora roku temu wykryto u mnie również wodobrzusze, które do tej pory pozostaje niezdiagnozowane. Nabieranie się płynu w otrzewnej i ciągłe jego wypuszczanie przez bolesne nakłucia uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Musiałam zrezygnować z pracy i szkoły. Diagnostyka i częste badania osłabiają mój organizm. Wydatki związane z codziennym życiem i leczeniem są wysokie. Dlatego proszę o wsparcie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SUROWIECKA, 10937 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia oraz codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 420

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!