Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Małgorzata Skrobisz

Nazywam się Gosia Skrobisz. Byłam szczęśliwą 16-latką, gdy zaczęły się pierwsze objawy choroby. Traciłam władzę w rękach i nogach, lekarzom trudno było zdiagnozować przyczynę mojego stanu, a ja z roku na rok stawałam się coraz mniej samodzielna. Ostateczną diagnozę otrzymałam po 24 latach od zachorowania. Choruję na postępującą i nieuleczalną chorobę metaboliczną - sialidozę...

 Nazywam się Gosia Skrobisz. Miałam swoje marzenia i plany życiowe. Byłam szczęśliwą 16-latką, gdy zaczęły się pierwsze objawy choroby. Traciłam władzę w rękach i nogach, lekarzom trudno było zdiagnozować przyczynę mojego stanu, a ja z roku na rok stawałam się coraz mniej samodzielna. Podejrzewano, że choruję na SM, Parkinsona, chorobę Wilsona i w tym kierunku mnie leczono. Ostateczną diagnozę otrzymałam po 24 latach od zachorowania. Myślałam, że wszystko odmieni się na lepsze, znajdzie się właściwe lekarstwo, będę mogła żyć zwyczajnie. Ale lekarstwa nie ma. Choruję na postępującą i nieuleczalną chorobę metaboliczną - sialidozę. Mam niekontrolowane skurcze i drżenia kończyn, problemy z mową, coraz gorzej widzę. W domu chodzę z balkonikiem, poza domem pozostaje tylko wózek inwalidzki. Potrzebuję całodobowej opieki, którą zapewnia mi prawie 80-letnia Mama. Moim kontaktem ze światem są przyjaciele, odwiedzający mnie w wolnych chwilach. Pomimo mojego stanu, pragnę cieszyć się życiem. Mam jeszcze nadzieję. Pomocna jest rehabilitacja, na którą mnie nie stać, chciałabym też kupić nieco lepszy wózek inwalidzki, oraz podjazd do niego. Proszę o pomoc i wsparcie.

Przekazując 1%podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Skrobisz, 1353 pomagacie mi Państwo normalnie funkcjonować.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 77
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a