Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Małgosia choruje na bardzo rzadką genetyczną chorobę Canavan. Jest to degeneracyjna choroba ośrodkowego układu nerwowego. Na ten moment niestety NIEULECZALNA. W Polsce takich dzieci jest tylko kilkoro. Nasza córeczka prowadzi walkę z chorobą już 4 rok. Rokowania dają Jej tylko kolejne kilka lat życia.

GOSIA nie mówi, nie chodzi. Jest odżywiana dożołądkowo. Choroba osłabia Jej organizm- Nasza córka wymaga całodobowej opieki. Dzięki Państwa pomocy udało się nam zaakwalifikować córkę do udziału w leczeniu nowatorską terapią genową. Małgosia czeka na swoją kolej. Najważniejsza rzecz to zachować Jej zdrowie i formę by rozwój choroby nie zatrzymał Jej jedynej nadzieji i szansy uzyskanie leczenia.

Prosimy Ciebie. Prosimy Was wszystkich o wsparcie jej procesu rehabilitacji i walki z chorobą, którą zabrała już tak wiele...

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PÓŹNIECKA, 9675 wspierasz walkę Małgosi z ciężką chorobą. Dziękujemy, Rodzice Paulina i Robert.


Odsłony: 3225

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!