W styczniu 2016 roku dowiedzieliśmy się, że nasza Mama i Żona jest chora. Stwierdzono raka płuc z naciekami na nerki. Potrzebne są  pieniądze na kosztowane leczenie. Mama jest wspaniałą osobą...

 W styczniu 2016 roku dowiedzieliśmy się, że nasza Mama i Żona jest chora. Stwierdzono raka płuc z naciekami na nerki. Potrzebne są  pieniądze na kosztowane leczenie. Mama jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechniętą, życzliwą, bardzo pomocną. A teraz to ona potrzebuje naszej pomocy! Prosimy, pomóżcie nam odwdzięczyć się za jej dobro! Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy, nasza Mama będzie mogła znów cieszyć się sprawnością ciała, spokojem duszy i po prostu życiem! Walczymy razem!  

KAŻDY GROSZ SIĘ LICZY!

Przekazując 1 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pękala, 5707 pomagacie nam Państwo w walce o zdrowie Mamy !


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 732

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!