Nazywam się Małgorzata Pasek. W listopadzie 1996 roku, po upadku ze schodów, musiałam poddać się operacji kręgosłupa, po której doznałam niedowładu kończyn dolnych i uszkodzenia zwieraczy.

Od tamtej pory muszę być często poddawana rehabilitacji, dużo wydaję na leki i środki higieniczne. Bezpośrednio po wypadku byłam przykuta do łóżka, a kilka miesięcy po operacji zaczęłam jeździć na wózku. Obecnie po długiej i wytrwałej rehabilitacji poruszam się o kulach. Ciągły wzrost obciążeń finansowych na cele zdrowotne i mieszkaniowe znacznie uszczupla moje i tak skromne dochody (pobieram tylko rentę). Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o wsparcie.

PROSZĘ O WSPARCIE W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PASEK, 1899 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 845

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!