Nazywam się Małgorzata Paczkowska, mam 60 lat. Od 18 lat choruję na jamistość rdzenia. To rzadka choroba z postępują niepełnosprawnością i ciągłymi bólami, niedowładami czterokończynowymi i niemożnością samodzielnego poruszania i życia...

Nazywam się Małgorzata Paczkowska, mam 60 lat. Od 18 lat choruję na jamistość rdzenia. To rzadka choroba z postępują niepełnosprawnością i ciągłymi bólami, niedowładami czterokończynowymi i niemożnością samodzielnego poruszania i życia. Mimo przeprowadzonych operacji, które nie przyniosły rezultatu choroba dalej postępuje i muszę przyjmować drogie leki nierefundowane. Niestety czas działa na moją niekorzyść. W związku z powyższym proszę Państwa o pomoc i wsparcie finansowe m. in. w leczeniu i funkcjonowaniu.  Przekazując 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Paczkowska, 6545 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Zapraszamy na profil na Facebooku. Proszę o wsparcie.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Proszę o wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 298

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!