Mam na imię Małgorzata, mam 38 lat. Wraz z mężem i 6 letnim synem do momentu diagnozy byliśmy szczęśliwą rodziną. W sierpniu 2017r. zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór mózgu – glejaka wielopostaciowego IV stopnia.

Przeszłam operację, chemię i radioterapię. W czerwcu 2018r. zakończyłam 6 cykl chemii. Cały czas suplementuję się preparatami wzmacniającymi organizm i olejami, które pozwalają mi w miarę sprawnie funkcjonować. Leczenie jest bardzo kosztowne. Dlatego zwracam się do Was kochani o wsparcie, bowiem w tej sytuacji każda złotówka jest dla mnie cenna.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE I ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NASIADEK, 10818. Wasze wsparcie to moje codzienne funkcjonowanie. Liczę na Waszą pomoc i z góry serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4181

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!