Małgorzata od kilkunastu lat choruje na zespół piramidalno – móżdżkowy o nieznanej etiologii. U Małgorzaty objawia się on w zaburzeniach w poruszaniu się oraz w mowie. Niezwykle niebezpieczna jest zmiana napięcia mięśni, przez którą Małgorzata ma mocne zaburzenia równowagi.

Z uwagi na fakt, iż jest to niezwykle rzadka choroba, sposoby jej leczenia nie są znane i nie ma na nią lekarstwa. Jedynie dzięki rehabilitacjom jest w stanie poruszać się, ale tylko przy balkoniku, wyjścia z domu już niestety na wózku inwalidzkim przy pomocy innych osób. Z całego serca prosimy o pomoc i wsparcie dla Małgorzaty, aby mogła jak najdłużej godnie żyć, tak jak każdy z nas mieć poczucie że nie jest sama w swojej chorobie i cierpieniu.

WSPOMÓŻ MAŁGORZATĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NAMĘCKA, 8327 wspierasz Małgorzatę w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 308

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!