Od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim z powodu dysplazji kampomelicznej (polegającą na mocnym zniekształceniu kości kręgosłupa i klatki piersiowej) oraz całkowitego niedowładu nóg.

Kierunki moich studiów były powiązane również z moimi zainteresowaniami. To przyczynia się do mojej walki o lepsze życie moje i innych osób z niepełnosprawnością w ramach zarówno pracy zawodowej jak i społecznej. Wspierając mnie finansowo, dajecie mi Państwo szansę podniesienia kolejnych kwalifikacji edukacyjno-zawodowych oraz poprawienia kondycji psychoruchowej do dalszego działania.

RAZEM MOŻEMY DZIELIĆ SIĘ Z INNYMI TYM, KIM JESTEŚMY!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem JASIUK, 469 pomagacie mi Państwo w kompleksowej rehabilitacji, aktywizacji społeczno-zawodowej i codziennym funkcjonowaniu. Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1106

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!