Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Małgorzata Jarząbek

Nazywam się Małgosia Jarząbek, mam 35 lat i prawie całe życie żyję w zupełnej symbiozie z przewlekłą neuroboreliozą, a przede wszystkim z jej konsekwencjami w postaci uszkodzonego układu nerwowego oraz dolegliwościami od strony układu ruchu...

Nazywam się Małgosia Jarząbek, mam 35 lat i prawie całe życie żyję w zupełnej symbiozie z przewlekłą neuroboreliozą, a przede wszystkim z jej konsekwencjami w postaci uszkodzonego układu nerwowego oraz dolegliwościami od strony układu ruchu. W roku 2012 przeszłam operację odcinka lędźwiowego kręgosłupa, cierpię na nawracające porażenie Bella oraz zapalenie nerwu trójdzielnego, a także jestem po długotrwałej antybiotykoterapii, aby zahamować rozwój choroby. Skutki choroby oraz potrzeba ciągłej rehabilitacji nie pozwalają mi podjąć pracy, gdyż klimatyzacja, infekcje lub długie siedzenie mogą spowodować nawrót dolegliwości związanych z boreliozą, a to wiąże się z kolejnym bardzo kosztownym leczeniem.Jestem optymistką i jeszcze mam wiele marzeń, a dla odzyskania zdrowia postanowiłam zmienić swoje życie o 180 stopni. Aby moje działania nie poszły na marne i abym nadal mogła cieszyć się obecnym stanem zdrowia potrzebna jest ciągła rehabilitacja oraz zakup suplementów diety, na które w tym momencie mnie stać, gdyż wydałam już wszystkie moje oszczędności. Zwracam się z wielką prośbą  o pomoc na mojej dalszej drodze do zdrowia oraz przezwyciężaniu kolejnych barier.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jarząbek, 6358 pomagacie mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 348
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>