Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Małgorzata Gorczyca

Nazywam się Małgorzata Gorczyca. Choruję na postępującą dystrofię mięśniową.

Potrzebuję pomocy innych w najdrobniejszych czynnościach. Przez osłabienie mięśni mój oddech wspomaga respirator. Dotknęły mnie skutki unieruchomienia – m.in. osteoporoza, złamania kończyn, zwyrodnienia stawów, kamica, problemy z sercem. By spowolnić zanik mięśni konieczna mi jest stała rehabilitacja i specjalistyczny sprzęt.

PROSZĘ... POMÓŻ MI ŻYĆ...

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GORCZYCA, 1724 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, dostosowaniu domu, rehabilitacji, opiece, zakupie leków i sprzętu rehabilitacyjnego.

Jestem wdzięczna za wszelką pomoc.

Drogi Darczyńco, jeżeli przekazywałeś darowiznę przez PayU między 01-17.02.2020, skontaktuj się z nami pod adresem mailowym [email protected], w celu sprawdzenia czy Twoja darowizna trafiła na wybrane subkonto. Ze względu na problemy techniczne, nie przy każdej wpłacie zaciągał się identyfikator Podopiecznego. Zależy nam aby wszelkie wpłaty zaksięgować zgodnie z Twoją wolą. Przepraszamy za utrudnienia.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1212
Ulotkę wygenerowano: 11
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #6 Małgorzata Gorczyca 2020-02-11 19:56
Dziękuję Sebastianie :-)
Dziękuję wszystkim, którym nie jest obojętny mój los. Którzy różnymi drogami pokazują Dobro Człowieka.
Pozdrawiam ciepło tutaj zaglądających i tych, którzy o mnie myślą:)
Cytować
0 #5 Seba 2020-02-04 19:36
Trzymaj się Gosiu!
Cytować
+1 #4 Małgorzata Gorczyca 2018-06-04 16:09
Staram się dziękować każdemu indywidualnie, jeśli wiem, że ktoś wsparł mnie w jakikolwiek sposób. Nie zawsze jest to możliwe (przepraszam, jeśli Tobie bezpośrednio nie podziękowałam), dlatego Wszystkim tym, którzy choćby zastanowili się nad życiem osoby z niesprawnością dziękuję.
Tym zaś, którzy mogli pochylić się nade mną jestem ogromnie wdzięczna i zobowiązana.

Niechaj każdy człowiek w sytuacjach bez wyjścia odnajduje wyciągniętą do siebie pomocną rękę - tego życzę wszystkim, którzy zajrzeli w to miejsce.

Kontakt do mnie: , napisz jeśli chciałbyś mnie poznać lub wesprzeć.
Cytować
+1 #3 Małgorzata Gorczyca 2016-03-06 13:03
Piotrze, dziękuję Ci z całego serca... proszę odezwij się na mój email:
Pozdrawiam serdecznie:)
Cytować
0 #2 Piotr Stępień 2016-03-03 12:57
Witaj Małgosiu, przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Nie mogę odpisywać na wiadomości, ponieważ konto mam o możliwościach standardowych. Życzę Ci wszystkiego najlepszego!!!
Cytować
+7 #1 Małgorzata Gorczyca 2014-10-07 13:07
Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy przekazali dla mnie swój 1% odpisu od podatku oraz tym, którzy wsparli mnie w każdy inny sposób... dobrym słowem, myślą, dobrą wolą, odruchem pomocnym, czy też darowizną... Każdy gest ma dla mnie ogromne znaczenie.
Mam nadzieję, że dobro dane drugiemu człowiekowi zwraca się po wielokroć, w innej formie, ale się zwraca... i takiego zwielokrotnione go dobra życzę wszystkim ludziom o otwartych sercach.
Pozdrawiam serdecznie odwiedzających moją zakładkę beneficjenta :-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a