Prosimy o pomoc w dofinansowaniu rehabilitacji Małgosi. Małgosia ma 2,5 latka i ma stwierdzoną rzadką chorobę genetyczną - ciężką postępującą postać Zespołu Retta...

Prosimy o pomoc w dofinansowaniu rehabilitacji Małgosi. Małgosia ma 2,5 latka i ma stwierdzoną rzadką chorobę genetyczną - ciężką postępującą postać Zespołu Retta i związane z tą chorobą inne współistniejące problemy: postępującą padaczkę lekooporną oraz bardzo obniżone napięcie mięśniowe na całym ciele. Dziewczynka jest bardzo opóźniona w rozwoju psychoruchowym. Nie siedzi, nie mówi, nie raczkuje, nie chodzi. Jest dzieckiem leżącym i wymaga stałej opieki oraz codziennej rehabilitacji. Małgosia potrzebuje pilnej pomocy, żeby mogła osiągnąć większe postępy w rozwoju, a nie da się ich osiągnąć bez codziennej pracy z nią. Małgosia jest dzieckiem bardzo wesołym i pogodnym, dużo się śmieje mimo ograniczeń, jakie posiada. Rodzice cały czas walczą i wierzą, że Małgosia stanie kiedyś na własnych nogach. Bardzo Państwa prosimy o wsparcie dla Małgosi. Każdy dar serca będzie dla Małgosi bardzo cenny.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Borowska, 2396 pomagają Państwo Małgosi mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

WSPOMÓŻ MAŁGOSIĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 484

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!