Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maksymilian Siegesmund

Maksymilian choruje na genetyczną chorobę polineuropatie CHMT typ 1A. Niestety choroba jest nieuleczalna, a jej skutki powodują zanik mięśni oraz osłabienie kończyn dolnych z deformacja stóp i zaburzeniem chodu, a także osłabienie kończyn górnych prowadzących do niedowładu i braku zręczności...

Maksymilian choruje na genetyczną chorobę polineuropatie CHMT typ 1A. Niestety choroba jest nieuleczalna, a jej skutki powodują zanik mięśni oraz osłabienie kończyn dolnych z deformacja stóp i zaburzeniem chodu, a także osłabienie kończyn górnych prowadzących do niedowładu i braku zręczności. Najgorsze co może być w tej chorobie to bezsilność i stały ból, który towarzyszy chłopakowi każdego dnia.Aktualnie Maksymilian potrzebuje całodobowej opieki, aby mógł wykonywać codziennie czynności, które dla nas wydają się proste, lecz dla niego są bardzo wielkim wysiłkiem. Chłopak ma zdiagnozowaną niepełnosprawność ruchową oraz zakłócenia rozwoju psychoruchowego, które spowodowane są niedowładem lewej strony ciała. Obecnie Maksymilian ma zalecaną rehabilitację ruchową oraz uczęszcza na wczesne wspomaganie rozwoju, lecz - jak wiadomo - koszty dziennej i prywatnej rehabilitacji przekraczają dochód rodziców. Prosimy o dobrowolne wpłaty na subkonto Maksymiliana lub  pomoc w przekazaniu 1 % podatku  w dalszej walce z chorobą wesprzyj go i dołącz do tej codziennej walki zostań bohaterem tak jak Maks, który codziennie walczy o lepsze jutro.  

WSPOMÓŻ MAKSYMILIANA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Siegesmund, 8500 pomagacie Państwo Maksymilianowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1032
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>