Maksymilian to niespełna trzyletni, uśmiechnięty chłopczyk, u którego w lutym 2019r. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Aktualnie Maksiu jest w trakcie leczenia. Przeszedł już agresywną chemioterapię ale jeszcze długa droga przed nim.

Maksiu jest bardzo ruchliwy, uwielbia dzieci i ich towarzystwo, ma trzymiesięcznego braciszka, dzięki któremu nie czuje się samotny. Z zainteresowaniem poznaje otaczający go świat, ludzi i przyrodę. Uwielbia huśtawkę, lubi grać w piłkę i biegać. Najbardziej jednak lubi przytulaski i łaskotki z rodzicami. Choroba budzi wiele lęków u rodziców Maksia, dodatkowym stresem jest odległość do szpitala i koszty związane z leczeniem i rehabilitacją.

APELUJEMY O POMOC DLA MAKSIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OLSZOWY,12894 pomożecie Maksiowi w codziennym funkcjonowaniu. Za wsparcie dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 147

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!