Jestem Maks. Urodziłem się w 2002 roku jako wcześniak z wagą 980 gramów. Do dziś zmagam się z wieloma chorobami. Przeszedłem ciężką drogę, walcząc o życie. W wieku 6 lat zdiagnozowano u mnie autyzm, całościowe zaburzenie rozwoju.

Autyzmu nie można wyleczyć, ale poprzez stałą rehabilitację można polepszyć moje funkcjonowanie. Niedoczynność przysadki mózgowej, z którą również się zmagam zmusza mnie regularnie przyjmować hormony. Nie jestem samodzielny, zawsze towarzyszy mi mama. Interesują mnie biografie dziennikarzy i aktorów. Lubię basen i jazdę konną.

AUTYZM NIE WYKLUCZA ZE SPOŁECZEŃSTWA!

Przekazując 1% podatku i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KARWOWSKI, 4735 wpieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i umożliwiacie korzystanie z różnych form terapii, które są dla mnie niezbędne.

W imieniu syna dziękuje Mama.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 537

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!