Maksymilian urodził się 5.12.2013 roku. W czerwcu 2017 roku zdiagnozowano u Maksia autyzm, któremu towarzyszą problemy związane z komunikacją, kontaktem wzrokowym, nieprawidłową pracą układu pokarmowego i zaburzeniami równowagi.

Maks uczęszcza do specjalnego przedszkola, gdzie ma indywidualne zajęcia integracji sensorycznej, zajęcia z logopedą, psychologiem oraz pedagogiem. Musi stale być rehabilitowany, co wymaga dużych nakładów finansowych. Dzięki również Państwa pomocy rehabilitacja oraz terapia dają bardzo pozytywne efekty, dlatego zwracamy się ponownie z prośbą o wsparcie w finansowaniu dalszej pomocy dla Maksia.

WSPOMÓŻ MAKSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Góral, 8525 pomagacie Państwo Maksiowi w walce o sprawność i wspieracie jego codzienne funkcjonowanie. Dziękujemy za każdy dar serca.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 254

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!