Maja w styczniu 2015 roku, mając niespełna 5 lat, zachorowała na cukrzycę typu I. Jest to choroba nieuleczalna...

Maja w styczniu 2015 roku, mając niespełna 5 lat, zachorowała na cukrzycę typu I. Jest to choroba nieuleczalna. Maja wymaga intensywnej insulinoterapii, od listopada 2015 leczona jest za pomocą pompy insulinowej, która zastępuje 6 bolesnych zastrzyków do jednego wkłucia raz na 2-3 dni. Poziom cukru mierzymy ok 10 – 12 razy na dobę. Nasza córka prócz cukrzycy choruje także na celiakię - chorobę trzewną. Jest to choroba o podłożu genetycznym, charakteryzująca się nietolerancją glutenu. Gluten działa toksycznie na organizm Mai, w efekcie czego wchłanianie pokarmu jest upośledzone, co prowadzi do wystąpienia różnorodnych objawów klinicznych. Na celiakię również nie ma leku - jedyną metodą leczenia celiakii jest stosowanie przez całe życie ścisłej diety bezglutenowej. Mimo swojej choroby, córka jest radosnym i szczęśliwym dzieckiem. Dzielnie znosi wszystkie uciążliwości związane z chorobą. Zebrane pieniążki przeznaczymy na leczenie córki oraz na specjalistyczny sprzęt dla diabetyków.   Dobro wyświadczone komuś zawsze wraca podwójnie…Dziękujemy

PRZEKAŻ 1% PODATKU MAI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Snopińska, 4237 wspomagają Państwo leczenie oraz codzienne funkcjonowanie Mai.

Rodzice


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 586

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!