Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maja Płonka

W kwietniu 2011 roku Maja uległa poważnemu nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doznała rozległych poparzeń ogniem. Od tego czasu przeszła już operacje przeszczepów skóry na twarzy, rączkach, nóżkach i brzuszku...

W kwietniu 2011 roku Maja uległa poważnemu nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doznała rozległych poparzeń ogniem. Od tego czasu przeszła już operacje przeszczepów skóry na twarzy, rączkach, nóżkach i brzuszku. Na wiosnę 2013 roku zaplanowane zostały kolejne operacje obu dłoni Majeczki – niestety poparzenia jakich doznała i blizny które się wytworzyły sprawiły, że nie są one w pełni sprawne. Następne, niezbędne etapy w leczeniu Majusi to operacje przy użyciu Integry – czyli sztucznej skóry. Takich zabiegów wymagają nóżki i brzuszek. Kolejne fazy to plastyka buzi i wiele zabiegów (w tym ingerencji chirurgicznej), które sprawią iż skóra Majci będzie wracała do prawidłowej barwy, napięcia i wyglądu. Ze względów bezpieczeństwa zdrowia wszystko to musi zostać rozłożone w czasie na kolejnych kilkanaście lat.Maja na co dzień korzysta ze specjalnych opasek uciskowych (maski na twarz, rękawiczek na obie dłonie oraz spodenek), które mają za zadanie spłaszczać blizny, zmiękczać je i nie pozwalać, aby przerastały jeszcze bardziej. W tym celu stosowane są też różnego rodzaju maści, kremy, silikony i plastry...Głęboko wierzę, że to dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu  buzia Majci nie będzie nosić śladu blizn, rączki będą w pełni sprawne, a brzuszek i nóżki będą znowu gładkie, miękkie i śliczne. To ogromny DAR mieć takich pomocników jak Państwo... Mam nadzieję, że zechcecie Państwo towarzyszyć Mai w jej dalszej drodze i wspólnie podejmować walkę o pogodniejsze jutro. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem PŁONKA,1172 pomagacie Państwo Mai w powrocie do zdrowia. Dziękuję z całego mojego serca - Katarzyna Suska, mama Majci.    

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 44
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a