Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maja Kwasiborska

Witajcie, mam na imię Maja. Urodziłam się w 2008 r. Po urodzeniu dostałam 10 punktów wg skali Apgar jako zdrowa dziewczynka. Rozwijałam się prawidłowo, a jedyną rzeczą...

 Witajcie, mam na imię Maja. Urodziłam się w 2008 r. Po urodzeniu dostałam 10 punktów wg skali Apgar jako zdrowa dziewczynka. Rozwijałam się prawidłowo, a jedyną rzeczą, która niepokoiła moich rodziców, był brak wodzenia wzrokiem za zabawkami i światełkami. Rodzice udali się więc do okulisty na kontrolę, która wykazała zmiany na dnie oka. Nikt z lekarzy do końca nie wiedział, co mi jest. Przejeździłam z rodzicami całą Polskę, a nawet kawałek Europy, w poszukiwaniu kogoś, kto wyjaśni, co się dzieje z moimi oczami. Niestety do chwili obecnej nie ma w pełni jasnej diagnozy. Wiem na pewno, że mam oczopląs, zmiany barwnikowe siatkówki na dnie oka, podejrzenie uszkodzenia nerwu wzrokowego i wysoką krótkowzroczność. Zespół tych wad znacznie obniża moje możliwości wzrokowe względem dzieci normalnie widzących.  Szansą na poprawienie mojego wzroku są nowe rozwiązania medyczne polegającena zastosowaniu leczenia komórkami macierzystymi. Takie leczenie wzroku jest już możliwe w Polsce, ale wiąże się z kosztami rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, bo nie jest objęte refundacją. Dodatkowym utrudnieniem jest wymóg komisji bioetycznej dotyczący bariery wiekowej (powyżej 15 lat). Gdyby okazało się, że leczenie nie jest możliwe w Polsce, czeka mnie wyprawa do Azji w poszukiwaniu ratunku dla mojego wzroku. Aby z niej skorzystać, potrzebne są duże nakłady finansowe, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc i przeznaczenie dla mnie 1% podatku z Państwa rocznego rozliczenia.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kwasiborska, 3042 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kwasiborska, 3042 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 511
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>