Witam. Maja Drzazga przyszła na świat 12 listopada 2015 r jako wcześniak. Urodziła się z wadą wodogłowia i wodonercza. Pierwsze miesiące życia były traumą. Maja przeszła w styczniu sepsę razem z zapaleniem opon mózgowych, co wydłużało oczekiwania na operację ratującą Mai życie - wszczepienia zastawki.

26 stycznia lekarze podjęli decyzję, że to ten czas i Maja przeszła operację wstawienia zastawki komorowo - otrzewnowej. Po wyjściu ze szpitala zaczęła się nasza walka o to, by Maja mogła się rozwijać. W lipcu 2018 roku przeszła operację nerki. Jednak nadal w nerce są zastoje.

POMÓŻ MAI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Drzazga, 1096 wesprzesz Maję w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Z góry dziękujemy za udzieloną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 535

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!