Mam na imię Magdalena i choruję na stwardnienie rozsiane (SM). Choroba na szczęście nie jest u mnie zbyt agresywna, a dobrze dobrane leki zapewniają mi w miarę normalne funkcjonowanie w życiu osobistym i zawodowym.

Oczywiście konieczna jest przy lekoterapii również odpowiednia rehabilitacja, z której staram się korzystać w miarę możliwości finansowych. Mam wspaniałego męża Jana i syna Mateusza. Niestety mąż uległ wypadkowi, który skutkował bardzo poważnym urazem mózgowo-czaszkowym. Jestem obecnie jedynym żywicielem rodziny, a na moich barkach, oprócz olbrzymich miesięcznych kosztów związanych z rehabilitacją i opieką nad mężem, spoczywa jeszcze wychowanie dorastającego syna. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pukownik, 7465 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 414

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!