Mam na imię Magdalena i ok.10 lat walczę o oddech. Stwierdzono u mnie rozległą ROZEDMĘ PŁUC i POCHP w zaawansowanym stopniu. W 2016r. przeszłam transplantację płuc. Po niespełna 3 miesiącach zaczęły się komplikacje, które trwają do dzisiaj.

Średnio co 3-4 tyg. wracam na oddział transplantacji płuc, gdzie przechodzę zabiegi w pełnej narkozie z intubacją, które udrażniają moje drogi oddechowe. Niestety koszty dojazdów do szpitali, drogie leki immunosupresyjne, antybiotyki, badania znacznie obciążają mój budżet domowy. Nie jestem w stanie samodzielnie pokryć wszystkich kosztów, dlatego proszę o pomoc.

PODARUJ MI ODDECH!!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Osada, 7884 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4943

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!