Mam na imię Magda. Jestem szczęśliwą żoną i matką oraz pełnym pasji nauczycielem. Niestety od 12 lat borykam się z ciężką chorobą – stwardnienie rozsiane.

Choruję także na neuroboreliozę. Mimo to staram się żyć na miarę swoich możliwości. Moja praca i pasja to dzieciaki, ich wychowywanie i uczenie. Po 13 latach walki o normalne życie, muszę prosić Państwa o pomoc. Coraz większe problemy z poruszaniem się zmusiły mnie do poszukiwania terapii niestandardowych. Codzienne leki, suplementy, badania, wizyty lekarskie, rehabilitacja przewyższają moje możliwości finansowe. Żeby żyć i dalej funkcjonować potrzebuję Państwa pomocy.

DZIĘKI WAM MOGĘ WIĘCEJ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Madej, 9007 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 594

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!