Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Mam na imię Magdalena. W czerwcu 2015 r. stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy piersi, nastąpiły rozległe przerzuty do kości w wyniku czego doszło do patologicznego złamania trzonu kości udowej. Poruszam się o kulach.

W wyniku badań stwierdzono także mutację genu BRCA1. Lekarze nie wykluczają mastektomii. Posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym. Jestem na rencie. W związku z wdrożeniem nowego leku muszę stawiać się w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim co 4 tygodnie. Poza tym mam także wizyty lekarskie i badania w Łodzi i Bydgoszczy. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LEWANDOWSKA, 7057 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia i w codziennym funkcjonowaniu.


Odsłony: 1158

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!