Mam na imię Magdalena. W czerwcu 2015 r. stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy piersi, nastąpiły rozległe przerzuty do kości w wyniku czego doszło do patologicznego złamania trzonu kości udowej. Poruszam się o kulach.

W wyniku badań stwierdzono także mutację genu BRCA1. Lekarze nie wykluczają mastektomii. Posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności znacznym. Jestem na rencie. W związku z wdrożeniem nowego leku muszę stawiać się w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim co 4 tygodnie. Poza tym mam także wizyty lekarskie i badania w Łodzi i Bydgoszczy. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LEWANDOWSKA, 7057 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 756

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!