Cześć! Mam na imię Magda. Odkąd pamiętam staram się być osobą bardzo aktywną. Mimo swojej niepełnosprawności, którą posiadam od urodzenia - rozszczep kręgosłupa, przepuklina oponowo-rdzeniowa, niedowład kończyn dolnych, skończyłam dwa kierunki studiów.

Schorzenie mojego kręgosłupa postępuje, przez co coraz częściej odczuwam bóle pleców i rąk. Bez specjalnego podnośnika wannowego nie jestem w stanie być samodzielną w domu, bo moje ręce nie mają już tyle siły żeby przenieść cały mój ciężar z wózka do wanny i powrotem. Od wielu lat przecieram szlaki w różnych dziedzinach życia osób z niepełnosprawnościami. Cztery lata temu założyłam stowarzyszenie „Dwie Strony Medalu”, którego misją jest szeroko pojęta integracja osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie. Bardzo mi zależy, abym mogła być samodzielna także we własnym domu.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KULCZEWSKA,13883 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 85

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!