Magdalena to uśmiechnięta i energiczna 6-latka, która kocha zwierzęta, w szczególności kotki. W 2017 roku Madzia przeszła operację częściowego usunięcia guza, znajdującego się na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych. Choroba zabrała Madzi wzrok w jednym oku.

Ostatnie badanie rezonansem wykazało nowe ognisko choroby, tym razem w komorze bocznej mózgu. Od czerwca 2020 r. Madzia ma założone dojście centralne typu Port i dojeżdża na chemioterapię do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wyczerpujące leczenie chemioterapią zostało zaplanowane na rok. My rodzice dziękujemy za wsparcie naszej Magdusi w procesie leczenia.

WSPOMÓŻ MAGDALENĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem JASKÓLSKA, 7967 pomagacie Państwo Magdalenie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4725

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!