Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Magdalena Budz

Madzia urodziła się z porażeniem mózgowym, a później zachorowała na zapalenie opon mózgowych...

Madzia urodziła się z porażeniem mózgowym, a później zachorowała na zapalenie opon mózgowych. Dzięki rehabilitacji chodziła, bawiła się - była prawie jak zdrowe dziecko. Niestety, ataki padaczki zabierały rezultaty otrzymane przez ciągłe ćwiczenia. I tak jest do tej pory.Dzisiaj Madzia ma 31 lat, nie chodzi, nie mówi i wymaga całodobowej opieki (karmienia, ubierania, itp.). Choć wiele ludzi uważa, że nie rozumie co się wokół niej dzieje, ona na pewno to czuje, tylko nie zawsze może to pokazać. Madzia jest kochanym dzieckiem. Pomimo bólu i choroby, ma w sobie wiele radości i chęci życia. Madzi nie da się całkowicie wyleczyć, ale rehabilitacja, odpowiednia dieta i opieka na pewno pomagają jej walczyć z codziennymi zmaganiami. Niestety, wydatki związane z rehabilitacją i opieką ciągle rosną. Chociaż nie raz brak sił, dziękujemy za to co mamy i co od życia dostaniemy, bo najmniejszy gest znaczy bardzo wiele.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Budz, 2958 pomagają Państwo Madzi w rehabilitacji, dzięki której łatwiej jej żyć i walczyć z chorobą. Z góry dziękuję za pomoc.

POMÓŻ MADZI W WALCE Z CHOROBĄ

Z góry dziękuję za pomoc.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 428
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a