Magdalena to nasze drugie, wyczekane i ukochane dziecko. Miała zaledwie 2 lata i 9 m-cy, gdy w czerwcu 2020r. trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że przyczyną ciężkiego stanu jej zdrowia jest cukrzyca typu I.

Od tamtej pory nasze "normalne życie" zmieniło się w stan czuwania. Każdego dnia dbamy o to, aby choroba córki była wyrównana i nie niosła za sobą wielu powikłań. Nasza kochana córeczka jest bardzo dzielną dziewczynką, nosi pompę insulinową i sensor do ciągłego monitorowania glikemii na rączce. Jak tylko możemy staramy się zmniejszyć jej ból, stosując kosztowne, nierefundowane środki znieczulające przy wymianie wkuć do pomy insulinowej oraz zakup CGM i jego utrzymania.

POMÓŻ MAGDALENCE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BROSZKO,14241 wspierasz Magdalenkę w codziennych zmaganiach.

Z góry wszystkim bardzo dziękujemy. Rodzice Magdalenki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 55

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!