Zwracam się do ludzi wielkiego serca o pomoc. Bardzo proszę o wsparcie w walce o zdrowie mojej córeczki Madzi. Madzia od 9m-ca życia choruje na padaczkę objawową która jest lekooporna.

Przyczyną jest torbiel który powoduje ucisk w jej główce. Przez częste napady rozwój Madzi jest opóźniony. 24.01.18r córka miała zabieg neurochirurgiczny którego celem było ustąpienie napadów. Tak się nie stało... Choroba często zabiera Madzi to czego się nauczyła, wtedy zaczyna od nowa. Mimo przeszkód córka dziennie walczy o lepsze jutro. Proszę Państwa o przekazanie waszego 1% podatku dla Madzi który dla nas wiele znaczy.

WSPOMÓŻ MADZIĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BRZEZIECKA, 8821 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 352

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!