Dziewiętnastego czerwca 2013r., mając 34 lata, wypadłem z pierwszego piętra przez okno na beton...

Dziewiętnastego czerwca 2013r., mając 34 lata, wypadłem z pierwszego piętra przez okno na beton. Od tego czasu dzięki Państwa życzliwej pomocy finansowej przy rozliczeniu rocznym, mojej ciężkiej pracy oraz wytrwałości, dokonałem niemożliwego! Przeszedłem długą drogę od śpiączki, poprzez wózek inwalidzki i codzienne zmagania z niepełnosprawnością – udało mi się wstać na nogi! Teraz czas na kolejny krok! Trzeci i mam nadzieję ostatni raz zwracam się z prośbą do Państwa o przekazanie 1% podatku, który i tak trzeba oddać. Pieniądze przeznaczę na aparat słuchowy z mikrofonem kierunkowym. Mając niedosłuch jednostronny taki aparat słuchowy ułatwi mi codzienne funkcjonowanie i pozwoli mi powrócić na rynek pracy. Bardzo dziękuję za pomoc i okazane serce!!!!W rozliczeniu PIT proszę wpisać  nr KRS 0000270809, cel szczegółowy 1%: WOLWOWICZ 2592.POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆPrzekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wolwowicz, 2592 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za pomoc.

FUNDACJA AVALON

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 408

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!